Výsledky, Malenovice, soutěž v uzlování

Výsledky, Malenovice, soutěž v uzlování

Pohárová soutěž v uzlování, Malenovice 16. ledna 2016

Mladší žáci, celkově
celkové pořadí startovní pořadí SDH trestný čas (s) celkový čas (s)
1 20 Pohořelice - 39.98
2 22 Vrbka - 44.04
3 17 Kvítkovice - 48.44
4 6 Napajedla 10 55.50
5 7 Spytihnév 15 59.75
6 2 Malenovice 15 62
7 13 Bělov - 63.73
8 25 Kvítkovice II. 40 109.71
Starší žáci, celkově
celkové pořadí startovní pořadí SDH trestný čas (s) celkový čas (s)
1 19 Pohořelice B - 30.12
2 18 Pohořelice A - 31.95
3 10 Kvasice - 35.08
4 15 Šarovy - 35.40
5 14 Napajedla - 42.05
6 3 Malenovice 15 44.66
7 8 Spytihněv - 45.14
8 23 Ublo - 45.61
9 12 Bělov - 45.65
10 4 Nová Dědina - 47.61
11 5 Oldřichovice - 52.06
12 16 Kvítkovice 10 54.60
13 11 Lipová 30 62.89
14 21 Vrbka 15 63.55
15 24 Záhlinice - 69.01
Vedoucí
celkové pořadí startovní pořadí jméno příjmení SDH trestný čas (s) celkový čas (s)
1 157 Veronika Beničková Malenovice - 18.33
2 156 Jana Forbelská Pohořelice - 20.14
3 154 Aleš Balhar Kvasice - 21.11
4 159 Nikola Zajvarová Kvítkovice - 23
5 86 Josef Vojtěšek Spytihněv - 23.93
6 158 Jan Klimek Kvítkovice - 26.40
7 153 Pavel Květák Bělov - 29.33
8 152 Jan Hrabina Bělov - 32.36
9 155 Václav Matějka Lipová 15 34.90
10 146 Lukáš Vávra Ublo 15 35.01
11 39 Tomáš Brada Napajedla 15 37.60
12 85 Marek Vojtěšek Spytihněv 15 37.71
13 23 Josef Chmelař Nová Dědina 30 50.40
Mladší žáci
výsledné pořadí startovní pořadí jméno příjmení SDH trestný čas (s) celkový čas (s)
1 112 Karolina Stoklasová Pohořelice - 24.67
2 32 Anna Maniaková Napajedla - 26.40
3 114 Adam Michal Pohořelice - 26.77
4 115 Vendula Silná Pohořelice - 27.62
5 46 Barbora Bilavčiková Kvasice - 27.73
6 5 Ondřej Trěala Malenovice - 27.91
7 116 Zuzana Zelíková Pohořelice - 28.53
8 99 Marek Popelka Kvítkovice - 28.57
9 111 Anna Čablová Pohořelice - 29.58
10 93 Jakub Matocha Kvítkovice - 30.68
11 113 Adriana Stoklasová Pohořelice - 30.78
12 35 Štěpán Tilšer Napajedla 32.20
13 133 Natálka Michalská Vrbka - 33.24
14 90 Martin Kadlčík Šarovy - 33.43
15 77 Jakub Mitáček Spytihněv - 33.95
16 76 Eliška Zelinková Spytihněv - 34.47
17 2 Lukáš Doležalík Malenovice - 34.49
18 36 Jakub Baron Napajedla - 34.74
19 94 Matěj Matocha Kvítkovice - 34.85
20 6 Jan Polášek Malenovice - 35.50
21 21 Jakub Dvouletý Nová Dědina - 36.07
22 142 Antonín Směnský Ublo - 36.75
23 140 Jan Trubák Ublo - 37.70
24 Anna Slováčková Spytihněv - 38.16
25 72 Adam Mrlik Spytihněv 15 38.97
26 33 Damian Jeziorski Napajedla - 39.19
27 51 Michal Šoman Lipová 15 40.15
28 57 Jiří Přecechtěl Bělov - 41.68
29 110 Nikola Říhová Pohořelice 15 43.56
30 143 Richard Michalovič Ublo - 44.05
31 28 Eva Viceniková Oldřichovice - 44.62
32 91 Matěj Klirnek Kvítkovice - 44.84
33 129 Josef Petři k Vrbka 15 45.42
34 78 Pavel Štěrba Spytihněv - 46.88
35 20 Rudolf Korytář Nová Dědina - 47.40
36 4 Jakub Žemla Malenovice - 47.70
37 74 Kateřina Čechová Spytihněv - 48.70
38 59 Zdeňka Janíková Bělov - 48.79
39 34 Tomáš Ondrašík Napajedla 15 48.81
40 132 Anička Indráková Vrbka - 49.65
41 55 Vendula Květáková Bělov - 49.68
42 52 Veronika Vašíčková Lipová 15 51.08
43 130 Šárka Polišenská Vrbka - 52.04
44 128 Josef Pospíšil Vrbka - 52.68
45 95 Jan Šperka Kvítkovice 15 53.21
46 101 Ondřej Šiška Kvítkovice - 54.18
47 53 Jolana Zelenková Lipová 15 54.40
48 37 Vilém Částka Napajedla 15 55.76
49 75 Monika Mrlíková Spytihněv 15 57.97
50 92 Jakub Kotas Kvítkovice 15 58
51 134 Jan Hanák Vrbka 15 59.76
52 3 Matěj Zahradník Malenovice 15 59.87
53 141 David Mazal Ublo 15 60.78
54 38 Mariana Částková Napajedla 15 61.01
55 29 Vincent Vána Oldřichovice 15 61.63
56 58 Petra Poláková Bělov 15 62.99
57 102 Šimon Konečný Kvítkovice 15 67.92
58 73 Robin Hušek Spytihněv 15 68.22
59 98 Josef Trchalik Kvítkovice 15 70.20
60 30 Nela Konečná Oldřichovice 15 71.36
61 131 Ondra Ševčík Vrbka - 71.80
62 31 Marek Měrka Oldřichovice 15 73.56
63 1 Lukáš Zahradník Malenovice 15 77.99
64 97 Kamila Šperková Kvítkovice - 83.80
65 22 Patrik Polášek Nová Dědina 15 84.14
66 109 Matyáš Blaha Pohořelice 30 87.59
67 100 Jaromír Krňárek Kvítkovice 30 111.68
68 103 Antonín Maliňák Kvítkovice 30 113.09
69 56 Lukáš Dřímal Bělov 45 131.69
Starší žáci
celkové pořadí startovní pořadí jméno příjmení SDH trestný čas (s) celkový čas (s)
1 10 Vojtěch Trčala Malenovice - 18.30
2 135 Krištof Pospíšil Vrbka - 18.56
3 126 Kristýna Šilcová Pohořelice - 18.58
4 12 Lukáš Orság Malenovice - 18.64
5 11 Jan Ordelt Malenovice - 19.69
6 121 Michal Zelík Pohořelice - 20.47
7 47 Sabina Věrná Kvasice - 21.41
8 122 Aleš Kalčík Pohořelice - 21.55
9 49 Martin Huťa Lipová - 23.03
10 44 Adéla Skácelová Kvasice - 23.21
11 107 Alžběta Ondřichová Kvítkovice - 23.26
12 124 Denisa Maňásková Pohořelice - 24.31
13 117 Libor Vyoral Pohořelice - 24.40
14 125 Aneta Maňásková Pohořelice - 24.53
15 118 Natálie Hanáčková Pohořelice - 25.01
16 105 Zuzana Valášková Kvítkovice - 25.50
17 50 Jan Červeňan Lipová - 25.66
18 82 Michal Vojtěšek Spytihněv - 25.93
19 84 Barbora Mitáčková Spytihnév - 26.26
20 26 Bára Konečná Oldřichovice - 26.41
21 138 Eliška Františová Vrbka - 26.84
22 67 Václav Maniak Napajedla - 28.13
23 119 Teodor Stránský Pohořelice - 28.27
24 68 David Nechvátal Napajedla - 28.28
25 18 Jan Vavřík Nová Dědina - 28.57
26 61 Pavel Květák Bělov - 28.70
27 45 Pavlína Tomaštíková Kvasice - 28.72
28 104 Klára Fialová Kvítkovice - 29.24
29 137 Jan I Iradečný Vrbka - 30.05
30 106 Adam Klimek Kvítkovice - 30.16
31 19 Patrik Kovařík Nová Dědina - 30.48
32 24 Miloš Walla Oldřichovice - 32.09
33 83 Tomáš Dalajka Spytihněv - 32.96
34 27 Marek Vicenik Oldřichovice - 34.28
35 139 Jaroslav Plšek Vrbka - 35.38
36 81 David Kotásek Spytihněv - 35.46
37 136 Veronika Marčíková Vrbka - 36.21
38 8 Dominika Slováčková Malenovice 15 36.43
39 48 Dominika Kubíčková Kvasice 15 37.07
40 80 Matyáš Horváth Spytihněv - 37.18
41 87 Jana Šimíková Šarovy 15 38.53
42 144 Ondřej Macek Ublo - 38.83
43 9 Petr Polášek Malenovice 15 39.35
44 25 Zbyněk Hronek Oldřichovice - 40.24
45 88 Mirka Šimíková Šarovy 15 42.24
46 150 Veronika Kojecká Záhlinice - 42.62
47 71 Viktor Zámečník Napajedla 15 44.62
48 62 Kristýna Škrabalová Bělov - 44.88
49 149 Kateřina Omastová Záhlinice - 49.72
50 120 Richard Ševeček Pohořelice 15 54.41
51 65 Eliška Večeřová Bělov 15 54.93
52 147 Tomáš Kana Záhlinice 15 55.06
53 63 Vít Pozzi Bělov 15 55.11
54 148 Tomáš Grygera Záhlinice 15 56.40
55 64 Roman Petřík Bělov - 57.98
56 89 Míša Kováč iková Šarovy 30 62.13
57 60 Kateřina Poláková Bělov 15 63.26
58 66 Lukáš Lipenský Napajedla 15 65.58
59 70 Patrik Potěšil Napajedla 30 84.19
60 69 František Polišenský Napajedla 30 84.35

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn

Náhodné příspěvky

Z historie SDH
6. července 2016

Schůzky v lednu
28. prosince 2015