On-line hra 2021 pro mladé  hasiče

On-line hra 2021 pro mladé hasiče

Milí mladí hasiči.

Chtěli bychom Vám popřát hodně štěstí a zdraví v novém roce 2021. V této nelehké době, kdy není možno se pravidelně scházet, jsme se pro Vás rozhodli spustit hru, která alespoň částečně nahradí naše pravidelné páteční schůzky. Budete u ní hojně používat počítače, mobilní telefony, ale nebojte se, nebudete sedě jenom doma, určitě se podíváte i ven, protože to hra bude vyžadovat.

V rámci hry budete plnit různé úkoly, které si pro Vás připravíme. Informace k plnění úkolu najdete na těchto internetových stránkách SDH Bělov každý pátek od 18.00 hod. Termín pro splnění úkolu je vždy do čtvrteční půlnoci následujícího týdne. V pátek proběhne vyhodnocení, které bude vyvěšeno na webu společně s informacemi k dalšímu úkolu na následující týden. Bodování jednotlivých her bude různé a bude záležet na povaze daného úkolu. Někdy se bude vyhodnocovat rychlost, jindy zase přesnost, kvalita, atd. , ale vše se vždy včas dozvíte.

Na konci každého kalendářního měsíce proběhne celkové vyhodnocení za uplynulý měsíc, získané body za plnění jednotlivých her budou sečteny a nejlepší získají………… No to se nechte překvapit, ale ceny budou a je určitě o co hrát. Proto se snažte a nezapomeňte, že každý bojuje sám za sebe.

Přejeme Vám hodně odhodlání k plnění jednotlivých úkolů a doufáme, že se Vám nová, netradiční hra bude líbit.

Další info pod tabulkou průběžného hodnocení.

Váš tým vedoucích mladých hasičů.


Vyhodnocení za měsíc březen

Protože je měsíc březen u konce, máme pro Vás další vyhodnocení. Soutěžící to v tomto měsíci neměli jednoduché, rozhodovalo úplně vše, ale nakonec se podařilo a máme pro Vás tyto první tři místa:

1. místo: Alex Overall  (dárkový balíček s bublinkami)

2. místo: Nela Němcová  (větší sladká odměna)

3. místo: Vendula Květáková  (menší sladká odměna)

Třetí dubnový úkol - od 16. 4. 2021 do 22. 4. 2021

Je tu další týden a my pro Vás máme další úkol.
Tentokrát to bude velice jednoduché. Hra se jmenuje najdi a vyfoť. O co ve hře jde? No odpověď je
velice jednoduchá. Vyfoť pět věcí, z každé kategorie jednu(zvíře, květina,strom,dopravní značka, hasičská tématika). Fotky pošlete na jeden z komunikačních kanálů do 22. 4. 2021 23: 59
 Hodnotit se bude správnost a rychlost.

Systém hodnocení

Maximální počet bodů za hru bude vždy podle počtu hráčů, kteří se zapojí, to znamená že pokud se přihlásí například 10 lidí tak první bude mít 10 bodů, druhý 9 bodů, třetí 8 bodů a tak dále. Pokud se stane že budete na posledním místě stejně budete obdarováni jedním bodem, takže je pořád lepší se zúčasnit než se nezapojit vůbec.

Info pro rodiče

Aby mohla hra fungovat, potřebujeme zajistit připojení vašich dětí pro komunikaci s vedoucími. Hodně úkolů se po splnění musí nafotit a odeslat k nám na vyhodnocení. Máme několik variant připojení a je jen na Vás, kterou vyberete.

  1. Messenger - Pokud máte nainstalován (není potřeba zřizovat Facebook) , vyhledejte kontakt " Pavel Kvetak"
  2. WhatsApp - Do vašeho mobilního telefonu si uložte kontakt na Pavla Květáka mladšího 603 571 299. Po otevření aplikace WhatsApp si najděte kontakt na Pavla a kontaktujte ho.
  3. Email - Třetí varianta je trochu pomalá, ale pokud vám vyhovuje, není to problém. Mám tím na mysli, že pokud budete používat email v pc, musíte vyfocený úkol stáhnout do vašeho pc a následně odeslat. Náš email: sdhbelov@gmail.com

Budeme rádi, když si vyberete jednu ze tří výše uvedených variant a navážete s námi kontakt a připojíte se do hry( formou zprávy "chci hrát + vaše jméno" ) do pátku 15. 1. 2021. Po kontrole připojení rozjedeme naši hru, kterou můžete průběžně sledovat na našich stránkách. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za spolupráci

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn

Náhodné příspěvky

Požár
13. dubna 2017

Staré Hutě 2019
4. září 2019